Hlavní obsah stránky

Velká letní soutěž k 15 letům krajů

Kdy: 1. 7. 2015

Středočeská vědecká knihovna v Kladně je jedním z míst, kde můžete získat hrací karty s razítkem, které vás posunou blíž k výhře zajímavých cen.

Soutěž Poznávejte Středočeský kraj!, která startuje první prázdninový den, spočívá ve sběru razítek za návštěvu muzeí a galerií zřizovaných Středočeským krajem a dalších akcí, které kraj podporuje. Každý účastník soutěže dostane na vyznačených místech na podkladně soutěžní kartu, na tuto kartu pak při zakoupení vstupenky obdrží příslušné razítko. Podmínkou zařazení do slosování o hodnotné ceny, věnované krajem a partnerskými firmami, je nasbírat do konce září alespoň pět razítek. Zvláštní cenu pak dostane nejaktivnější návštěvník, tedy ten, kdo během letních měsíců nasbírá nejvíce razítek. (zdroj: kr-stredocesky.cz)

Jelikož naše knihovna pořádá výstavy v Malé galerii, kde návštěvníci nemusí platit vstupné a tudíž nevydáváme vstupenky, razítko do hrací karty od nás dostane ten, kdo je naším registrovaným čtenářem nebo využije služby knihovny jako jednorázový uživatel. O razítko a hrací karty žádejte u pultu registrace.

Soutěž probíhá v termínu od 1. 7. do 31. 10. 2015

Hlavní výhry:

  • 3x rodinné vstupné do parku Mirakulum v Milovicích

  • 5x rodinné vstupné do zoo Chleby

  • 5x volná rodinná vstupenka pro 5 osob (2 + 3) do všech příspěvkových organizací kraje po dobu jednoho roku

  • 3x celodenní rodinný skipas (2 + 2) do Sportrelax centra Monínec

  • 3x tříhodinové rodinné vstupné do Aquapalace Praha-Čestlice

Zvláštní výhra:

  • 1x rodinné vstupné do Aquapalace Čestlice – pro nejvíc razítek

Vedlejší výhry:

  • 50x desková hra Cestujeme po Středočeském kraji

Podrobnější informace o soutěži naleznete ZDE.