Hlavní obsah stránky

Křest nové knihy Luďka Švorce

Fotogalerie Křest nové knihy Luďka Švorce - portrét

Kdy: 24. 11. 2017

Setkání s Luďkem Švorcem u příležitosti křtu jeho nové knihy Povídková kuchařka starého rybáře proběhne ve velké studovně 24.11. 2018 od 19.00 hodin

Kladenského fotografa a spisovatele Luďka Švorce není potřeba příliš představovat. Děti jej znají díky krásným pohádkám věnovaným regionálním strašidlům a pověstem, např.: Pohádky od řeky Berounky, Kocour z PoldovkyKřivoklátské pohádkyKladenské pohádky, dospělí zas díky jeho převážně fotografickým publikacím (Řeky se rodí z krásnaČeské řeky a říčkyNa věčné časy aneb Kladno vzpomínek podruhéŘeky a říčky Čech, Moravy a SlezskaBrdy poetické a další.)

Luděk Švorc tentokrát bude křtít svou novou knihu nazvanou Povídková kuchařka starého rybáře: Jak jsem potkal a snědl ryby. Úvodní slovo pronese Václav Rašilov. O hudební doprovod se postará jazzová a bluesová kapela Starej pán.

Nové knize pomohlo na svět nakladatelství s kouzelným názvem DOŠEL KARAMEL a již nyní je k dostání na pultech knihkupectví. To je informace pro ty z vás, kteří touží mít knihu podepsanou autorem. V tento večer totiž budou mít ideální příležitost podpis Luďka Švorce získat.