Hlavní obsah stránky

Bezpečnost na sociální síti

Fotogalerie Bezpečnost na sociální síti - portrét

Kdy: 11. 1. 2018

Co: přednáška

Jen málokdo v současné době nekomunikuje na sociálních sítích. O tom, jaké z jejich užívání plynou nástrahy a nebezpečí, nám přijde povědět známý internetový publicista  a blogger Daniel Dočekal.

Daniel Dočekal je zakladatel internetového magazínu Svět Namodro, jeden z vlastníků agentury M.I.A. (později koupené Českým Telecomem).
V Českém Telecomu Daniel Dočekal zůstal a vytvořil portál Quick.cz. Vymyslel a vytvořil kolektivní weblog Prostý Občasník Originálního Humoru (Pooh.cz).

Od prosince 2006 se věnoval projektu DigiWeb.cz a později působil jako šéfredaktor iHNed.cz a jako konzultant několik let pracoval například pro Proximity Prague, Microsoft ČR či pro Ringier ČR, kde se pokoušel o rozjezd Gutenberg.cz, e-knižního obchodu a portálu.
V současnosti působí jako šéf pro strategie a obsah v Tiscali Media, a.s., provozovateli portálu Tiscali.cz a řady dalších webů.

Většinu současných aktivit věnuje sociálním sítím, webdesignu, tvorbě obsahu, novým médiím, reklamě a internetovému marketingu. Provozuje už několik let weby jako www.bookz.cz, http://feedit.cz a www.justit.cz

V posledních letech jako konzultant radí a pomáhá řadě firem s marketingem, obsahem, sociálními sítěmi či komunikací. Školí, píše, vysvětluje a postupně rozšiřuje aktivity o další weby v roce 2015 například o @365tipů, #PRTIPY a rychlofky.

Pokud chcete aktuální informace v podobě digitálního CV, tak viz LinkedIN: www.linkedin.com/in/danieldocekal

Daniel Dočekal se objevil i ve vysílání DVTV.

Prezentace k přednášce Bezpečnost na sociální síti ke stažení ZDE.