Hlavní obsah stránky

Knihovna se představuje v OC Central

adasda Fotogalerie Čtení žádná věda není: Výstava v OC Central Fotogalerie Čtení žádná věda není: Výstava v OC Central Fotogalerie Čtení žádná věda není: Výstava v OC Central Fotogalerie Čtení žádná věda není: Výstava v OC Central

Kdy: 15. 8. 2017 - 25. 9. 2017

Naše knihovna letos slaví výročí 120 let své existence. Při této příležitosti jsme přichystali výstavu ve spolupráci s OC Central. Rádi bychom návštěvníkům ukázali, co všechno naše knihovna nabízí a čím se zabývá. Výstava bude k vidění od 15. 8. do 25. 9. 2017 v OC Central.

Výstava s názvem Středočeská vědecká knihovna v Kladně: Čtení žádná věda není byla připravena v rámci oslav výročí 120 let existence knihovny. Rádi bychom se výstavou přiblížili těm, kteří nás třeba ještě tolik neznají, nebo mají obavy, že u nás nenajdou "normální" literaturu.

Na deseti výstavních panelech najdete informace o naší knihovně, zjistíte, čím se zabýváme a co čtenářům a návštěvníkům můžeme nabídnout. Výstavu můžete navštívit od 15. srpna do 25. září v OC Central, v 1. patře naproti fitness centru Fit Effect.

Za spolupráci a výstavní prostory děkujeme OC Central a autorce konceptu výstavy Barboře Krejčířové, která společně s Tomášem Voldrábem výstavu také instalovala.