Hlavní obsah stránky

Zpátky do formy – výstava knih Nejlepší z nejlepších

Fotogalerie Zpátky do formy - výstava v MG - portrét PRÁVĚ PROBÍHÁ

Kdy: 12. 1. 2023 od 9:00 - 27. 2. 2023 do 18:00

Kde: Malá galerie a půjčovna 1. patro

Jste na začátku roku nepopsaným listem anebo máte předsevzetí, která by při splnění mohla vykonturovat něco jako „tělo jako sen“?

Poslední týdny roku nás pohoupaly v atmosféře klidných a láskyplných svátků. A my jsme si to houpání užili tak, že v novém roce procitáme do překvapivých stavů těla i ducha. Duch přechází z dovolené do pracovního nasazení a tělo postupně zpracovává to, co všechno pozřelo během posledních dvou týdnů. Něco je v rámci mezí. Ale co s tím, co z mezí vystupuje a přetéká z břehů naší tělesné přijatelnosti?

Články a knihy o transformaci těla i ducha nabývají na aktuálnosti. Přes Vánoce se nejedno tělo transformuje tam a po svátcích se ho někteří snaží transformovat zpět. Kromě vitamínů a minerálů jsme do sebe nasáli vůni Františka a nějaké ty cukry a tuky. Máte-li pocit, že je tam teď něco, co tam nepatří, je právě pro Vás určena výstava „Zpátky do formy“. Naše tělo i mysl totiž disponuje neuvěřitelnou výbušnou sílou, která, jakmile jí dá vědomí pokyn k aktivaci, je připravena udělat maximum! Jak to ale udělat, aby nám ta výbušná síla byla ku prospěchu? Jak laskavě, efektivně a nízkonákladově pracovat se svým tělem Vám mohou poradit nabízené tituly z našeho bohatého fondu. 

Axt-Gadermanová

Zatočte s celulitidou

Current Austin

Silový trénink

Despeghel Michael

Ploché břicho za šest týdnů

Drouin Jean

Cviky, které léčí

Dumoulin Chantale

Cvičíme v těhotenství

Ettinger Walter

Fit po 50

Holomková Stanislava

Domácí cvičení 4

Král Jiří

Fitness s Evou Samkovou

Lehmkuhl Lynn

Joga na židli pro seniory

Müllerová Alena

Wellness jako životní styl

Murphyová Sam

Běh pro ženy

Štreitová Kamila

Domácí cvičení 5

Štumpf Anna

Těhu v běhu

Vonn Lindsey

V síle je krása

Zlatoš Vlado

Supertělo